دکوراسیون خانه شما

کاجور آفرینشهای هنری چوبی - kjoor

دکوراسیون خانه شما به این چیزها نیاز دارد

دکوراسیون خانه با نکات ریز و درشت بسیاری تکمیل می شود که یکی از انها داشتن لوازم مورد نیازی است که در اینجا می خوانید.

دکوراسیون خانه

شما لوازم و وسایل بسیاری برای منزلتان می خرید. گرانقیمت و شیک و یا ساده ومدرن ولی شاید هرگز به وسایل منزلی که هر خانه باید آن را داشته باشد توجهی نمی کنید.

دست نگه دارید و با خرید لوزام منزل جدید و دورریختن لوازم قدیمی خودتان را خسته نکنید . اگر به دنبال تنوع و تکمیل دکوراسیون منزل خود هستید ابتدا باید بدانید که چه لوازمی در هر خانه باید باشد.

۱– میزهای کنار مبلی

هر مبلی باید یک میز داشته باشد اندازه و شکل مد نظر نیست و تنها راحتی میهمان و یا حتی خود شما در هنگام نشستن روی مبل از لحاظ قرار دادن لیوان و یا بشقاب میوه تان مهم است.

 

 

۲– صندلی های تکی همه کاره

در هر خانه باید یک یا دو صندلی اضافی که با هیچ جیز دیگری ست نیستند و در مواقع نیاز برای نشستن میزبان و یا میهمان بیشتر می تواند از ان استفاده کرد. ممکن است میز غذاخوری شما در یک میهمانی یک صندلی کم داشته باشد این صندلی ها در این موقعیت به درد می خورند.

 

۳– میز کوچک مطالعه

اکثر شما برای استفاده از لپ تاپ و یا مطالعه نیاز به یک میز دارید ولی باتوجه به خانه های کوچک امروزی امکان داشتن یک میز مطالعه ی اختصاصی وجود ندارد پس بهتر است میز عسلی خود را کمی بزرگتر انتخاب کنید تا برای مطالعه نیز از ان استفاده کنید

 

۴-آویز لباس مناسب

جای اویز لباس تنها در پشت در اتاق خواب و یا داخل کمد نیست. یک اویز لباس در راه رو و یا گوشه ای از ورودی پذیرایی تان آویز لباسی نصب کنید تا خودتان و میهمانان بتوانند از ان استفاده کنند

 

۶-گلدان هایی با گلهای طبیعی

از خاک و گرده نهراسید و به روح تازگی در خانه ی زیبایتان توجه کنید. گلدان های طبیعی زندگی به خانه شما می بخشند امتحان کنید!

 

 

 

وارد فروشگاه شوید