دکوراسیون بهاری نوروزی

برای اینکه دکوراسیون داخلی خانه را با مدهای فصلی هماهنگ کنید و رنگ و بوی بهار را به خانه بیاورید ما ایده هایی برایتان داریم که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

دکوراسیون خانه هایتان را بهاری کنید

برای اینکه از بهار بیشتر لذت ببرید میتوانید دکوراسیون خانه هایتان را با سبک زیبای بهاری بچینید و رنگ و بوی طبیعت را به خانه بیاورید. برای این کار ما راهکارهای بی نظیری در اختیارتان قرار میدهیم و شما را برای چیدمان و دکوراسیون خانه به سبک زیبای بهاری یاری میکنیم.

دکوراسیون

اگر دوست دار طراحی و دکوراسیون هستید، حواستان باشد که بهار رسماً آغاز شده است. از آنجایی که رنگ های فضای بیرون و طبیعت از خاکستری غم انگیز به رنگ های روشن و رنگی تغییر یافته اند، طراحی های داخلی ما نیز به ذره ای از طراوت و شادابی احتیاج دارند، پس بهترین راه برای طراوت بخشیدن به فضای خانه تان استقبال از مدهای فصلی است.پینترست در گزارشی از مدل های رسمی ۲۰۱۷، اطلاعات مفیدی از بهترین های این فصل برای خانه را به ما ارائه می دهد؛ بنابراین به دنبال آن، چیدمان و دکوراسیونی که به آن نگاهی می اندازید بسیار دلپذیرتر خواهد بود. به نقاط عطف اکرلیک مدرن، نور اندک چراغ های مسی و روش های دانمارکی برای راحت و دنج ماندن فضای خانه خود حتی در زمانی که دمای بیرون بالا می رود و گرم می شود فکر کنید. (به عبارت دیگر روندهای قدیمی را پنهان خواهید کرد)

با دنبال کردن مد و مدل های بهاری، این فصل زیبا را در آغوش بگیرید و روشنایی و درخشش فضای داخلی تان را که به اندازه زیبایی بیرون است، احساس کنید.
بهترین راه برای طراوت بخشیدن به فضای خانه تان استقبال از مدهای فصلی است.

دکوراسیون بهاری

 

مس در دکوراسیون بهاری امسال

با جا دادن نقاط عطف و وسایل شیک و جذابی از جنس مس در فضایتان فراتر از نقره و طلا بروید ( و از لوازم برنجی به درد نخور ۲۰۱۶ اجتناب کنید). علاقه به مس در پینترست ۹۰ درصد بالا رفته است. استفاده از این فلز بسیار گسترده و متنوع است؛ بنابراین می توانید جادوی کوچکی از گلدان مسی را بر روی میز خود امتحان کنید، گفتگویی زیر نور چراغ مسی داشته باشید و یا ظروفی مسی بر روی میز خود قرار دهید.
با جا دادن نقاط عطف و وسایل شیک و جذابی از جنس مس در فضایتان فراتر از نقره و طلا بروید.

 

کاغذدیواری مرمری در دکوراسیون بهاری

اگر لوازم مرمری کلید شخصیت عاشقِ طراحی شماست ولی حساب بانکی تان رو به سقوط است، کاغذدیواری مرمری را امتحان کنید که در پینترست با انفجار علاقه مندی ۳۰۳ درصدی دیده شده است. زمانی که سنگ مرمر کالاکاتا طلایی بیش از اندازه گران است، دیواری با کاغذدیواری مرمری اثری شیک، غیرمنتظره و همچنین معقولی برای شما به حساب می آید.
دیواری با کاغذدیواری مرمری اثری شیک، غیرمنتظره و همچنین معقولی برای شما به حساب می آید

دکوراسیون بهاری منزل با آکریلیک

بالا رفتن علاقه مندی به آکریلیک کاملاً واضح و غیرقابل انکار است. جستجوهایی در مورد دکور آکریلیکی در پینترست تا ۵۰ درصد بالا رفته است. این ماده در همه چیز به سرعت ظاهر و مشخص می شود؛ از میزهای مدرن گرفته تا تابلوهای آویز. اگر فضای کوچک و جمع وجوری دارید، جستجو در بین لوازم آکلرلیک نیز می تواند یک انتخاب استراتژیک برای باز کردن و بزرگ تر جلوه دادن فضای اتاق شما باشد.
لوازم آکلرلیک می تواند یک انتخاب استراتژیک برای باز کردن و بزرگتر جلوه دادن فضای اتاق شما باشد.

 

کاشی های چوبی در دکوراسیون بهاری امسال چه جایی دارند؟

آیا به دنبال جایگزینی برای کاشی های کوچک هستید؟ پیشنهاد ما این است که کاشی های چوبی را به هر سطحی اضافه کنید. علاقه به کاشی های چوبی تا ۵۱ درصد در پینترست بالا رفته است، تا جایی که آن را در همه چیز، از آشپزخانه های جزیره گرفته تا شومینه می بینیم.
کاشی های چوبی را به هر سطحی اضافه کنید

آسایش و راحتی در بهار امسال

علاقه به آن تا ۲۸۵ درصد در پینترست بالا رفته است. برای این کار مدام با خود تکرار کنید که لازم است در دکوراسیون خانه خود، راحتی و سادگی را مدنظر داشته باشید. علاوه بر این برای القای چنین حسی می توانیم به شما پیشنهاد دهیم که خانه خود را با شمع های روشن تجهیز کنید. دانمارکی ها بیش از هر کشور دیگری از شمع استفاده کرده و بزرگ ترین مصرف کننده های شمع هستند، برای همین هم می توانند مثال مناسب و مطرحی برای این موضوع به حساب بیایند. هم چنین می توانید تخت هایتان را با انداختن پتوهای زیاد بپوشانید و تعدادی کتاب موردعلاقه تان را بر روی میز جلومبلی قرار دهید.
در دکوراسیون خانه خود، راحتی و سادگی را مدنظر داشته باشید.

 

 

گیاهان بالارونده در دکوراسیون بهاری منزل

از آنجایی که رنگ سال در سایت پنتون، سبز است، نباید استفاده از گل و گیاه در این لیست شگفت آور باشد. پیشنهاد ما تاک پرپشت و شکفته است که به صورت گیاه بالارونده ظاهر می شود و غیرممکن است به راحتی نابود گردد. این گیاهان با صعود ۲۰۰ درصدی علاقه مندی در پینترست، خانه شما را بعد از زمستانی سرد و خفه دوباره جوان می کنند.
از آنجایی که رنگ امسال، سبز است، نباید استفاده از گل و گیاه در این لیست شگفت آور باشد

بهار امسال، آبی نفتی به جای سیاه

تقریباً همه طراحی اسکاندیناویایی را دوست دارند، اما این بهار طراحان از طرح سیاه مات و سفید گچی دوری کرده و بیشتر به سمت طیف آبی نفتی و آبی می روند. به فضایتان یک عنصر تغییردهنده با بخشه ای مخملی و یا دیوار براق بدهید.

مبع چیدانه

وارد فروشگاه شوید