نو کردن دکوراسیون

کاجور آفرینشهای هنری چوبی - kjoor نو کردن دکوراسیون خانه در سال جدید

نو کردن دکوراسیون خانه در سال جدید

روش های ساده زیادی هست برای نو کردن دکوراسیون خانه در سال جدید که توی دکوراسیون خونه و فضای کارمون تازگی و شادابی و زیبایی رو حس کنیم و از لحظه لحظه حضورمون لذت ببریم.

تو این روزا که نزدیک شروع سال جدیده و طبیعت آواز نو شدن سرداده خوبه که اتفاقای تازه و خلاقانه تو خونمون رقم بزنیم.

اینجا ، کاجور باز با یه عالمه ایده جدید و خوشگل برای شما که دوست دارین متفاوت باشین، شاد باشین و زندگی رو دوست دارین.

اگه آماده اید شروع کنیم.امروز یه روز خوبه که می خوایم حس خوبمون و به دکوراسیون خونه و فضای کارمون منتقل کنیم.

۸ روش ساده ،سریع و ارزون برای نو کردن دکوراسیون خانه در سال جدید:

 اول پولوتو برای وسایل بزرگ کنار بذار

وقتی برای خرید لوازم دکوراسیون داخلی به بازار میرین بیشتر پول تون رو واسه وسایل بزرگ دکوری کنار بذارین مثلا یه آینه قاب شده بزرگ که میاد تو خونه یه تاثیر خیلی بزرگی داره تا اینکه بجای اون یه تعداد زیادی وسیله دکوری کوچیک بخرین وبذارین توی ویترین.

 مناسب با فصل لوازم دکوری رو تغییر بده

از چیزایی که تو هر فصل زیاد میشه میتونی به عنوان وسیله دکوری استفاده کنی مثلا دونه های کاج توی یه سبد یا صدف های دریا یا انار های کوچیک خشک یه … اینا میتونه هم سرگرم کننده باشه وقتی که میاد روی میز نشیمن و هم طبیعت به رایگان در اختیارت میذاره که باهاش خونه تو خوشگل کنی.

 

وسایل جانبی دستشویی و حموم رو عوض کن

وقتی به اندازه کافی پول نداری کل دکور دستشویی و حموم رو تغییر بدی ، میتونی بجای اون وسایل اونهارو تغییر بدی مثل شیرآلات قدیمی یا آینه و جای حوله و همین طور چراغ های اون ها .حتی یه تغییر کوچیک در رنگ حوله ها و مایع دستشویی وظرف اون این فضا ها رو تبدیل به یه جای زیباتر میکنه.

 

وقتشه که بری سراغ آشپزخونه

بازم اگه پول نداری اشکال نداره بجای تغییرات کلی توی آشپزخونه ، میتونی با عوض کردن درهای کابینت ودستگیره های اون حال وهوای تازه ای به آشپزخونه بدی و چقدر بهتر میشه تو این تغییر رنگ دستگیره ها ،چراغ و شیرآلات رو با هم ست کنی.

 

آستین بالابزن خودت بساز و پولتو پس انداز کن

الان با این همه امکانات مثه اینترنت وفیلم های آموزشی مختلف میتونی بدون اینکه یه هنرمند تمام عیار باشی چیزای زیبایی رو خلق کنی.پس بهتره که تو قسمت “خودت بساز ” بری و روش درست کردن وسایل دکوری ، تزیین دکوراسیون داخلی خانه و دفتر کارو مزون وهر جایی که دکورش براتون مهمه رو شروع کنی.

از فکر کاغذ دیواری بیا بیرون

دیوار یکی از ارکان اصلی دکوراسیون داخلی یه فضاست چون در واقع پس زمینه ای برای مبلمان و سایر وسایلیه که در یک فضا می چینیم و هر نوع تغییری توی رنگ یا بافتش با عث عوض شدن سبک و حال و هوای فضامون می شه.الان موضوع اینه که می خواید برای عید یه حال  و هوا ی جدید تو دکوراسیون داخلی خونتون یا محل کارتون ایجاد کنید ولی می خواید کم هزینه باشه ؛الان وقتشه که بری توی انباری وکمدهای خونه بگردی بشقاب های قدیمی گل دار و نقاشی شده که از مادر ومادر بزرگ به ارث رسیده در بیاری تمیزشون کنی و با چندتا میخ بزنی به دیوار و یا تابلوهای قشنگی که اصلا یادت رفته داری.حتی میشه از پوستر های بزرگ که تداعی کننده طبیعت ،کهکشان ،شهر و با چیزای مورد علاقت هست بجای کاغد دیواری استفاده کنی.در این مورد مطالب متعدد و مختلفی تو سایت منتشر کردیم که الان وقتشه دوباره یه نگاهی بهشون بندازین.( ۷ روش جالب برای تزیین دیوار با کلکسیون عکس ،تزیین دیوار با کلکسیون عکس های خانوادگی ، ۲۰ ایده برای تزیین دیوار اتاق پذیرایی ، ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان ،آموزش تصویری خلاقیت در دکوراسیون داخلی ، پوسترهای دیواری بزرگ برای پوشش دیوار، ۵ روش تزئین دیوار توسط خودتان ) این مطالب و تصاویر ایده های خلافانه و ساده متنوعی رو برای تزیین دیوار به شما میده.

اگه علاقمند به کارای هنری و خلاقانه هستید بهتون تبریک می گم.چون با استفاده از مطالب قیلی که لینکشون رو گذاشتم و با دیدن تصاویر زیر می تونین کارای فوق العاده ای برای دکوراسیون داخلی خونه یا محل کارتون انجام بدین.